DÁRCOVSTVÍ / DONATING

Tým pořadatele MSR se na svém posledním jednání shodl na tom, že by nebylo od věci na konci sezóny nejlepší jezdce šampionátu MSR za své celoroční úsilí patřičně odměnit  blýskavými poháry, případně i jinými hodnotnými cenami. Za tímto účelem jsem se rozhodli, že vytvoříme možnost pro darování jakékoliv finanční částky ve prospěch podniku MSR.
A jak to bude fungovat ? Každý, kdo se rozhodne podpořit projekt MSR a zašle ve prospěch účtu MSR jakoukoliv finanční částku, bude zapsán do seznamu dárců na našem webu. Veškeré tyto dobrovolné dary budou důkladně evidovány a budou dostupné na webu MSR. Výtěžek bude použit pro ohodnocení jezdců na konci sezóny MSR 2016. 
Příspěvky bude možné darovat v průběhu celé sezóny.
Vzhledem k přívětivé vybrané častce se budou udělovat ceny ve všech skupinách 1 až 3 místo. Ceny budou zaslané Českou poštou.
Mezinárodním oceněným jezdcům bude zaslána výhra na dobírku na vlastní náklady, nebo uložena k vyzvednutí na ředitelství MSR :).The organizer decided to give a prizes (winning cups) to the 3 best drivers in each category at the end of the season. For this reason You can consider any donation during the entire season. Bellow You can find a needed data for the bank transfer. Everybody, who has donated, will be mentioned on the website as a donator.
Prizes for the winners will be sent by the Czech post service. If the award winning driver is a foreigner, he will need to pay a shipping costs. Otherwise his prize will be stored on headquater of championship and he can pick it up personaly :-)Možnost zaslat finance bankovním převodem.

Název Banky / Name of the bank : Komereční Banka
Číslo účtu / Acount Number : 43-1020460287 / 0100
Variabilní symbol / Variable symbol : 2016
Popis pro příjemce / Message for recipient :  Vaše příjmení jméno a ID jezdce na CZ pluginu / Your surname + name and Your driver ID Number on CZ plugin
IBAN : CZ6401000000431020460287
BIC / SWIFT kód : KOMBCZPPXXX

 

VZOR, JAK ZASLAT DAR / TEMPLATE :